Makeup

Makijaż jest moją pasja od bardzo wielu lat. Moja prawdziwa przygoda ze sztuką makijażu rozpoczęła się w 1999 roku dzięki uprzejmości  jednej  z firm wprowadzającej kosmetyki kolorowe na  rynek polski z którą  to miałam okazję współpracować. Doświadczenie zawodowe  zdobywałam ucząc się  od  profesjonalistów z którymi współpracowałam przy sesjach zdjęciowych, targach ślubnych,  przygotowaniach hosstes do  imprez eventowych oraz akademiach tematycznych   . Do dnia dzisiejszego  rozwijam swoje umiejętności w dziedzinie metamorfoz, kreowania wizerunku ślubnego , codziennego, wieczorowego  oraz biznesowego .

Każda kobieta jest wyjątkowa dlatego też do każdej klientki podchodzę bardzo indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem , tak aby w moim makijażu czuła się wyjątkowa a przede wszystkim piękna . Wyzwaniem jest dla mnie kompletna  metamorfoza która wydobywa z kobiety to co czasami ukryte i to co czyni nas  zmysłowymi i atrakcyjnymi.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków  oraz preparatów umożliwiających utrwalenie wykonany przeze mnie  makijaż pozostaje trwały i nieskazitelny  przez wiele godzin.

Wizaż jest moją maszyną która napędza mnie do działania, podejmowania i realizowania  nowych wyzwań, co pozwala mi na rozwijanie  mojej pasji oraz zainteresowania. Daje  mi ogromną satysfakcję i poczucie spełniania się  w tym co robię  . Jest to bardzo twórcza dziedzina która  pomaga każdej kobiecie poczuć się  nadzwyczajnie  i  pięknie.

Chciałabyś coś w sobie zmienić?  A może odkryć i pokazać to co w Tobie najpiękniejsze  i wyjątkowe? Dobrać odpowiednie kolory i kosmetyki to typu Twojej urody i cery?

Zadzwoń i zapisz się na indywidualne porady i konsultacje oraz naukę makijażu.

Nauka makijażu, konsultacje i porady są prowadzone dla kobiet chcących nauczyć się malować i korzystać z kosmetyków na własny użytek. Doradzam i uczę jak  do cery dobrać odpowiedni  podkład, wymodelować i wykonturować  twarz , oraz jak dobrać właściwy kolor pomadki na codzień , do pracy jak i na wszelkie uroczystości okolicznościowe oraz  imprezy w gronie znajomych. Proponowany przeze mnie makijaż   ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty i niedoskonałości  twarzy tak aby  ukazać  same jej  atuty.

Ma pasować do  osobowości i temperamentu , jak i współgrać  z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie. Dodatkowym atutem jest możliwość i okazja aby zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Na indywidualnej nauce makijażu nauczysz się :

 • właściwie  przygotowywać twarzy pod makijaż,
 • dowiesz się wszystkiego o  przyborach  do wykonywania makijażu,
 • poznasz kształt twarzy oraz jej  modelowanie,
 • nauczysz się  dobierać właściwy  kształt  brwi ,
 • poznasz co to cieniowanie oka, kreska  oraz  eyeliner,
 • zahaczysz o malowanie ust,
 • dowiesz się jak  maskować cienie pod oczami i inne  niedoskonałości,
 • zobaczysz czym się różni  makijaż dzienny, makijaż do pracy i makijaż  okolicznościowy
 • sprawdzisz jak wygląda  efektowny makijaż na wieczór,
 • nie zabraknie również   indywidualnych  porad i  ćwiczeń praktycznych

Makijaże:

Makijaż ślubny  + manicure  250 zł

Makijaż ślubny próbny   250 zł

Makijaż wieczorowy + manicure 250 zł

Makijaż Sylwestrowy + manicure   450 zł

W cenie makijażu są kępki rzęs,  pomadki do poprawiania.

Indywidualna nauka makijażu :

dla jednej osoby 400 zł

od 2 osób do 4 osób 300 zł za osobę

od 5 osób 250 zł za osobę

Metamorfoza :

dla jednej osoby 300 zł

Manicure:

French – 40zł

Zwykły (jasne kolory) – 30zł

Zwykły (ciemne kolory) -35zł

Manicure ze zdobieniam – od 40zł

METAMORFOZA

Metamorfoza  to ciekawe doświadczenie dla każdej kobiety. Cechuje się przede wszystkim  relaksem, oraz czasem przeznaczonym wyłącznie  dla siebie. Wykonam dla Ciebie wyjątkowy makijaż, zaproponuję odpowiednią  fryzurę oraz podpowiem jak zrobić doskonały manicure. Metamorfozę zamknie krótka sesja fotograficzna uwieczniająca nowy wizerunek.

Spotkanie tego rodzaju jest dla wszystkich pań, które chcą odmienić swój wizerunek , doświadczyć widocznej  zmiany oraz   poczuć się pięknie i wyjątkowo. To doskonała okazja do tego, aby poświęcić czas na dopracowanie własnego  wyglądu, sprawdzić się w innej odsłonie , zaryzkować zmiany które być może odmienią Twoje życie i oczywiście na koniec  świetnie wypaść na zdjęciu.

Metamorfozę cechuje wykonanie:

 • profesjonalnego makijażu fotograficznego – dobranego do urody oraz stylizacji,
 • stylizacja fryzury , manicure oraz propozycja doboru dodatków i biżuterii,
 • zdjęcia wykonane  „PRZED i PO metamorfozie” wykonane przez profesjonalnego fotografa.
Share This
Przejdź do paska narzędzi